Esmaspäev, 20. september 2021
Õppeaasta:

Leia lapsele või endale huviring!

Valdkond

  • sport
  • tants
  • muusika
  • üldkultuur
  • käsitöö ja tehnoloogia
  • kunst
  • muud

Piirkond

  • Kuressaare
  • Orissaare
  • Aste
  • Kihelkonna
  • Kärla
  • Leisi
  • Lümanda
  • Mustjala
  • Pihtla
  • Pärsama
  • Salme
  • Valjala
  • Kaali
  • Kahtla
  • Pöide
  • Tornimäe
  • Laimjala

Teenusepakkuja

  • Eraspordikool SEPPS
  • FC Kuressaare Jalgpallikool
  • Idekas Huvikool
  • Jalgpalliklubi Saarepiiga MTÜ
  • Kärla Põhikool
  • Kuressaare Hariduse Kool
  • Kuressaare Kunstikool
  • Kuressaare Muusikakool
  • Kuressaare Nooruse Kool - huvikool Inspira
  • Kuressaare Vanalinna Kool
  • Lümanda Põhikool
  • Maria Tantsustuudio
  • Minu Tantsukool
  • MTÜ Helgeltnägijad
  • MTÜ Spordiring Aivi Auga Spordikool
  • Mustjala Lasteaed-Põhikool
  • Orissaare Muusikakool
  • Orissaare Spordikool
  • Saaremaa JK aaMeraaS
  • Saaremaa Kunstistuudio
  • Saaremaa Noorsootöö Keskus
  • Saaremaa Spordikool
  • SaareSära Tantsukool
  • Tantsukool Semiir
  • Tika Ratsaklubi MTÜ
  • Võimlemisklubi Flex MTÜ
  • Võimlemisklubi Gymnastica
  • Võimlemisklubi Pärl

Vanus

  • Määramata
  • Lasteaiaealistele
  • I kooliastmele
  • II kooliastmele
  • III kooliastmele
  • Gümnaasiumiõpilastele
  • Täiskasvanutele

Sugu

  • Määramata
  • Poistele
  • Tüdrukutele
Eraspordikool SEPPS
Leiti 19 huviringi
Aste kool
Juhendaja Merlyn Leiman
Aste lasteaed
Juhendaja Merlyn Leiman
Ida-Niidu lasteaed
Juhendaja Merlyn Leiman
FC Kuressaare Jalgpallikool
Leiti 29 huviringi
2007
Juhendaja Roland Kütt
2007 Tüdrukud
Juhendaja Reivo Vinter
2008
Juhendaja Roland Kütt
Idekas Huvikool
Leiti 2 huviringi
1.Trummikool
Juhendaja Kaupo Saar, Marten Paimre
2. Helilabor
Juhendaja Kaupo Saar
Jalgpalliklubi Saarepiiga MTÜ
Leiti 2 huviringi
JK Saarepiiga tüdrukud U10
Juhendaja Kateriin Kuusk
JK Saarepiiga tüdrukud U13
Juhendaja Kateriin Kuusk
Kärla Põhikool
Leiti 14 huviringi
Ansambel
Juhendaja Marika Aarnis
Käsitööring (4.-9. kl)
Juhendaja Maret Rei
Keraamika (1.-4. klass)
Juhendaja Riina Voog
Kuressaare Hariduse Kool
Leiti 14 huviringi
Bioloogia põhikoolile
Juhendaja Inge Vahter
Joogaring algklassidele
Juhendaja Madli Mikli
Kooli ansamblid
Juhendaja Mari Ausmees
Kuressaare Kunstikool
Leiti 9 huviringi
A algõpe
Juhendaja Boris Šestakov
B algõpe
Juhendaja Boris Šestakov
C põhiõpe
Juhendaja Boris Šestakov
Kuressaare Muusikakool
Leiti 158 huviringi
akordion: Ats Albert Sepp
Juhendaja Kristi Aro
akordion: Erich-Lukas Matekainen
Juhendaja Kristi Aro
akordion: Helena Lulla
Juhendaja Kristi Aro
Kuressaare Nooruse Kool - huvikool Inspira
Leiti 87 huviringi
2.c kl ansambel
Juhendaja Helle Rand
3-aastaste muusikaring MURAKAD
Juhendaja Heli Leppik
4-aastaste muusikaring VAARIKAD
Juhendaja Heli Leppik
Kuressaare Vanalinna Kool
Leiti 12 huviringi
Algklasside spordiring
Juhendaja Kadi Tänav(Tänak)
Üldkehaline ettevalmistus ja sportmängud 4.- 6.kl poisid ja tüdrukud
Juhendaja Edgar Haavik
Jalgrattakursus 4.b I
Juhendaja Anne Nelis
Lümanda Põhikool
Leiti 10 huviringi
Animatsioon, 1.-4. klass
Juhendaja Sirje Lulla
Animatsioon, 5.-9. klass
Juhendaja Sirje Lulla
Jalgpallitrenn, 1.-9. klass
Juhendaja Sander Viira
Maria Tantsustuudio
Leiti 7 huviringi
Ballett ''Kuldtiivad''
Juhendaja Maria Traumann
Ballett ''Kuldtiivad'' 4-7 klass
Juhendaja Maria Traumann
Ballett ''Luigekesed''
Juhendaja Maria Traumann
Minu Tantsukool
Leiti 8 huviringi
Aste lasteaed
Juhendaja Margared Saar
Kärla kool
Juhendaja Margared Saar, Laura Olesk-Sullakatko
Kärla lasteaed
Juhendaja Margared Saar
MTÜ Helgeltnägijad
Leiti 4 huviringi
Joogaring KHK HEV õpilastele 4.klass
Juhendaja Madli Mikli
JoogaringKHK HEV õpilastele 2. klass
Juhendaja Mare Poopuu
KHK Joogaring HEV õpilasele 1 klass
Juhendaja Mare Poopuu
MTÜ Spordiring Aivi Auga Spordikool
Leiti 1 huviringi
ÕT-1
Juhendaja Aivi Auga
Mustjala Lasteaed-Põhikool
Leiti 8 huviringi
Folkloor
Juhendaja Helje Raaper
Golf
Juhendaja Kätlin Graham
jalgpall
Juhendaja Jan Važinski
Orissaare Muusikakool
Leiti 118 huviringi
akordion: Lisett Kaasik
Juhendaja Õie Pärtel
akordion: Roosi Rohtlaan
Juhendaja Õie Pärtel
üldkitarr: Kaisa Trull
Juhendaja Karmo Maandi
Orissaare Spordikool
Leiti 13 huviringi
Hobi ballett
Juhendaja Mall Noormets
Kergejõustik nooremad
Juhendaja Endel Tustit
Kergejõustik vanemad
Juhendaja Endel Tustit
Saaremaa JK aaMeraaS
Leiti 2 huviringi
SJK aameraaS/jooksu Team
Juhendaja Helina Pärn; Henek Tomson
SJK aameraaS/Juniorid
Juhendaja Andre Anis, Madis Sepp
Saaremaa Kunstistuudio
Leiti 11 huviringi
Joonistamine ja maalimine noortele N 17.00
Juhendaja Külliki Järvila
Joonistamine lastele N 16.00
Juhendaja Külliki Järvila
Keraamika lastele R 14.00
Juhendaja Ave Lindau
Saaremaa Noorsootöö Keskus
Leiti 7 huviringi
Kärla Noortekeskuse Kokakool
Juhendaja Kadri Järvalt
Noortejaama autoring
Juhendaja Avo Reimal
Orissaare Noortekeskuse Keraamika
Juhendaja Katre Alas
Saaremaa Spordikool
Leiti 30 huviringi
Üldkehaline treening
Juhendaja Ulvi Moks
Jalgrattasport ÕT-1
Juhendaja Riho Räim
Jalgrattasport ÕT-2
Juhendaja Riho Räim
SaareSära Tantsukool
Leiti 8 huviringi
KULLASÄRAD (1-2 klass)
Juhendaja Laura Olesk-Sullakatko, Marju Võrno
LINNUSÄRAD (5-7 aastased)
Juhendaja Laura Olesk-Sullakatko, Marju Võrno
PILVESÄRAD (3-4 aastased)
Juhendaja Marju Võrno, Laura Olesk-Sullakatko
Tantsukool Semiir
Leiti 11 huviringi
A - GRUPP (7 - 12 klass)
Juhendaja Iiri Morgun, Sergei Morgun
AKROBAATIKA (poisid 6 - 12 aastased)
Juhendaja Iiri Morgun, Katariina Seina
AKROBAATIKA (tüdrukud 1 - 4 klass)
Juhendaja Iiri Morgun, Katariina Seina
Tika Ratsaklubi MTÜ
Leiti 1 huviringi
Tika Talli treeninggrupp
Juhendaja Kaie Kuusksalu
Võimlemisklubi Flex MTÜ
Leiti 1 huviringi
Vikerkaar
Juhendaja Tiina Käen
Võimlemisklubi Gymnastica
Leiti 1 huviringi
Lizarthe 5 a - VII kl laste tantsuline liikumine
Juhendaja Vahter, Ene
Võimlemisklubi Pärl
Leiti 8 huviringi
Aurora (võistusrühm)
Juhendaja Marjana Tõnisson, Kadri Rõõm
Individuaalvõimlejad
Juhendaja Marjana Tõnisson
Mudilased
Juhendaja Kadri Rõõm