Pühapäev, 2. oktoober 2022
Õppeaasta:

Leia lapsele või endale huviring!

Valdkond

  • sport
  • tants
  • muusika
  • üldkultuur
  • käsitöö ja tehnoloogia
  • robootika
  • kunst
  • muud

Piirkond

  • Kuressaare
  • Orissaare
  • Aste
  • Kihelkonna
  • Kärla
  • Leisi
  • Lümanda
  • Mustjala
  • Pihtla
  • Pärsama
  • Salme
  • Valjala
  • Kaali
  • Kahtla
  • Pöide
  • Tornimäe
  • Laimjala
  • Saaremaa vald

Teenusepakkuja

  • Aste Põhikool
  • Eraspordikool SEPPS
  • FC Kuressaare Jalgpallikool
  • Idekas Huvikool
  • Jalgpalliklubi Saarepiiga MTÜ
  • Joosep Aaviku nimeline Kuressaare Muusikakool
  • Kahtla Lasteaed-Põhikool
  • Kärla Muusikakool
  • Kärla Põhikool
  • Konnonkonn MTÜ
  • Kuressaare Hariduse Kool
  • Kuressaare Kunstikool
  • Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira
  • Kuressaare Vanalinna Kool
  • Lümanda Põhikool
  • Leisi Kool
  • Maria Tantsustuudio
  • Minu Tantsukool
  • MTÜ Saaremaa Korvpall (Kärla Spordihall)
  • MTÜ Saaremaa Piljardisport
  • MTÜ Saaremaa Tantsutüdrukud
  • MTÜ Spordiring Aivi Auga Spordikool
  • Orissaare Muusikakool
  • Orissaare Spordikool
  • Saare Ratsakeskus
  • Saaremaa Kunstistuudio
  • Saaremaa Noorsootöö Keskus
  • Saaremaa Spordikool
  • SaareSära Tantsukool
  • Tantsukool Semiir
  • Valjala Põhikool
  • Võimlemisklubi Flex MTÜ
  • Võimlemisklubi Gymnastica
  • Võimlemisklubi Pärl

Vanus

  • Määramata
  • Lasteaiaealistele
  • I kooliastmele
  • II kooliastmele
  • III kooliastmele
  • Gümnaasiumiõpilastele
  • Täiskasvanutele

Sugu

  • Määramata
  • Poistele
  • Tüdrukutele
Aste Põhikool
Leiti 5 huviringi
Käsitöö
Juhendaja Heli Õun
Kodutütred
Juhendaja Merle Kivi
Kunst
Juhendaja Pille Toom
Eraspordikool SEPPS
Leiti 22 huviringi
Aste kool
Juhendaja Merlyn Leiman
Aste lasteaed
Juhendaja Merlyn Leiman
Ida-Niidu lasteaed
Juhendaja Merlyn Leiman
FC Kuressaare Jalgpallikool
Leiti 26 huviringi
2007
Juhendaja Roland Kütt
2008
Juhendaja Jan Važinski
2009
Juhendaja Jan Važinski
Idekas Huvikool
Leiti 1 huviringi
1.Trummikool
Juhendaja Kaupo Saar, Renat Ränk, Elvis Jakobson, Lauri Põld, Kristjan Kallas
Jalgpalliklubi Saarepiiga MTÜ
Leiti 4 huviringi
JK Saarepiiga Orissaare lasteaed
Juhendaja Kateriin Kuusk
JK Saarepiiga tüdrukud Leisi 1.-5.kl
Juhendaja Kateriin Kuusk
JK Saarepiiga tüdrukud Orissaare 1.-5. kl
Juhendaja Kateriin Kuusk
Joosep Aaviku nimeline Kuressaare Muusikakool
Leiti 269 huviringi
akordion: Ats Albert Sepp
Juhendaja Kristi Aro
Ansambel I
Juhendaja Laine Sepp
Ansambel I
Juhendaja Ingel Tagaküla
Kahtla Lasteaed-Põhikool
Leiti 6 huviringi
Jalgpall
Juhendaja Indrek Rüütel
Koolilaste robootika
Juhendaja Liisi Katarina verk
Lasteaia jalgpall
Juhendaja Indrek Rüütel
Kärla Muusikakool
Leiti 33 huviringi
Akordion - Eleanora Rebase
Juhendaja Ülle Vallaste
Akordion - Keiron Eduard Poopuu
Juhendaja Ülle Vallaste
Akordion - Reiko Mesila
Juhendaja Ülle Vallaste
Kärla Põhikool
Leiti 18 huviringi
Ansambel
Juhendaja Marika Aarnis
Õpilasfirma loomine
Juhendaja Kaidi Liivas
Filmiring
Juhendaja Morten Mägi Ravn
Konnonkonn MTÜ
Leiti 5 huviringi
Leisi
Juhendaja Tiit Uspenski
Leisi väikelapsed
Juhendaja Tiit Uspenski
Maadlus - algajad
Juhendaja Tiit Uspenski
Kuressaare Hariduse Kool
Leiti 23 huviringi
1. klasside rahvatantsuring
Juhendaja Eena Mark
2.-3. klasside rahvatantsuring
Juhendaja Eena Mark
3.-5. klasside rahvatantsuring
Juhendaja Eena Mark
Kuressaare Kunstikool
Leiti 9 huviringi
A algõpe
Juhendaja Boris Šestakov
B algõpe
Juhendaja Boris Šestakov
C põhiõpe
Juhendaja Boris Šestakov
Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira
Leiti 105 huviringi
3-aastaste muusikaring TIKRID
Juhendaja Helle Rand
3.c kl ansambel
Juhendaja Helle Rand
4-5-aastaste muusikaring MURAKAD
Juhendaja Heli Leppik
Kuressaare Vanalinna Kool
Leiti 13 huviringi
1. klasside spordiring
Juhendaja Kadi Tänav(Tänak)
2.-3. klasside spordiring
Juhendaja Kadi Tänav(Tänak)
Üldkehaline ettevalmistus ja sportmängud 4.- 6.kl poisid ja tüdrukud
Juhendaja Edgar Haavik
Lümanda Põhikool
Leiti 15 huviringi
Animatsioon, 1.-4. klass
Juhendaja Sirje Lulla
Animatsioon, 5.-7. klass
Juhendaja Sirje Lulla
Jalgpallitrenn, 1.-9. klass
Juhendaja Sander Viira
Leisi Kool
Leiti 30 huviringi
Jalgrattaõpe, 3. klass
Juhendaja Silvar Mehik
Keraamika 4. - 9. kl
Juhendaja Aare Martinson
Klaveriõpe
Juhendaja Tiina Oks
Maria Tantsustuudio
Leiti 4 huviringi
Esinemisgrupp Tulesädemed
Juhendaja Maria Traumann
Esinemisgrupp Tulilinnud
Juhendaja Maria Traumann
Jäälinnud
Juhendaja Maria Traumann
Minu Tantsukool
Leiti 9 huviringi
Ida-Niidu lasteaed
Juhendaja Kristiine Pajussaar, Laura Olesk-Sullakatko
Kärla kool
Juhendaja Laura Olesk-Sullakatko
Kärla lasteaed
Juhendaja Laura Olesk-Sullakatko
MTÜ Saaremaa Korvpall (Kärla Spordihall)
Leiti 1 huviringi
Korvpall Kärla
Juhendaja Siim Hiie
MTÜ Saaremaa Piljardisport
Leiti 1 huviringi
P1
Juhendaja Raimond Vatko
MTÜ Saaremaa Tantsutüdrukud
Leiti 2 huviringi
Esindustiim
Juhendaja Anita Mäetalu
Juuniorid
Juhendaja Karolin Aksalu
MTÜ Spordiring Aivi Auga Spordikool
Leiti 5 huviringi
AE- 2
Juhendaja Aivi Auga
AE-1
Juhendaja Aivi Auga
ÕT-1
Juhendaja Aivi Auga
Orissaare Muusikakool
Leiti 112 huviringi
akordion: Lisett Kaasik
Juhendaja Õie Pärtel
akordion: Roosi Rohtlaan
Juhendaja Õie Pärtel
üldklaver: Anete Kindel
Juhendaja Helen Aasmaa
Orissaare Spordikool
Leiti 16 huviringi
Hobi ballett
Juhendaja Mall Noormets
Kergejõustik nooremad
Juhendaja Endel Tustit
Kergejõustik vanemad
Juhendaja Endel Tustit
Saare Ratsakeskus
Leiti 1 huviringi
Ratsutamine
Juhendaja Jaagup Kallas
Saaremaa Kunstistuudio
Leiti 13 huviringi
Digigraafika E 15.00
Juhendaja Kati Sokko
Digigraafika T 16.00
Juhendaja Kati Sokko
Joonistamine ja maalimine lastele N 15.00
Juhendaja Maia Noorväli
Saaremaa Noorsootöö Keskus
Leiti 5 huviringi
Bändikool
Juhendaja Sander Lember
HK Unicorn Squad
Juhendaja Liis Buht
Keraamikaring
Juhendaja Katre Alas
Saaremaa Spordikool
Leiti 30 huviringi
Üldkehaline treening
Juhendaja Maarja Põldoja
Jalgrattasport ÕT-1
Juhendaja Riho Räim
Jalgrattasport ÕT-2
Juhendaja Riho Räim
SaareSära Tantsukool
Leiti 9 huviringi
KULLASÄRAD (1-3 klass)
Juhendaja Laura Olesk-Sullakatko, Marju Võrno
LINNUSÄRAD (6-8 aastased)
Juhendaja Laura Olesk-Sullakatko, Marju Võrno
PILVESÄRAD (4-5 aastased)
Juhendaja Marju Võrno, Laura Olesk-Sullakatko
Tantsukool Semiir
Leiti 11 huviringi
A - GRUPP (7 - 12 klass)
Juhendaja Iiri Morgun, Sergei Morgun
AKRO 1 (tüdrukud 1 - 4 klass)
Juhendaja Iiri Morgun, Katariina Seina
AKRO 2 (edasijõudnud)
Juhendaja Iiri Morgun, Katariina Seina
Valjala Põhikool
Leiti 19 huviringi
ÕPIOSKUSED III kl
Juhendaja Liljan Sepp
ÕPIOSKUSED IV kl
Juhendaja Liljan Sepp
ÕPIOSKUSED V kl
Juhendaja Liljan Sepp
Võimlemisklubi Flex MTÜ
Leiti 1 huviringi
Vikerkaar
Juhendaja Tiina Käen
Võimlemisklubi Gymnastica
Leiti 1 huviringi
Lizarthe 5 a - VII kl laste tantsuline liikumine ja ballett
Juhendaja Vahter, Ene
Võimlemisklubi Pärl
Leiti 7 huviringi
Aurora (võistusrühm)
Juhendaja Marjana Tõnisson, Kadri Rõõm
Meliora (võistlusrühm)
Juhendaja Marjana Tõnisson, Kadri Rõõm
Mudilased
Juhendaja Kadri Rõõm