Teisipäev, 24. mai 2022
Õppeaasta:

Leia lapsele või endale huviring!

Valdkond

  • sport
  • tants
  • muusika
  • üldkultuur
  • käsitöö ja tehnoloogia
  • robootika
  • kunst
  • muud

Piirkond

  • Kuressaare
  • Orissaare
  • Aste
  • Kihelkonna
  • Kärla
  • Leisi
  • Lümanda
  • Mustjala
  • Pihtla
  • Pärsama
  • Salme
  • Valjala
  • Kaali
  • Kahtla
  • Pöide
  • Tornimäe
  • Laimjala
  • Saaremaa vald

Teenusepakkuja

  • Aste Põhikool
  • Eraspordikool SEPPS
  • FC Kuressaare Jalgpallikool
  • Idekas Huvikool
  • Jalgpalliklubi Saarepiiga MTÜ
  • Joosep Aaviku nimeline Kuressaare Muusikakool
  • Kärla Muusikakool
  • Kärla Põhikool
  • Kihelkonna Kool
  • Konnonkonn MTÜ
  • Kuressaare Hariduse Kool
  • Kuressaare Kunstikool
  • Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira
  • Kuressaare Vanalinna Kool
  • Lümanda Põhikool
  • Leisi Kool
  • Maria Tantsustuudio
  • Minu Tantsukool
  • MTÜ Helgeltnägijad
  • MTÜ Jooksusöber Saaremaal
  • MTÜ Saaremaa Piljardisport
  • MTÜ Saaremaa Tantsutüdrukud
  • MTÜ Spordiring Aivi Auga Spordikool
  • MTÜ Valjala Noorte Tehnikaklubi (Kiired Putukad)
  • Mustjala Lasteaed-Põhikool
  • Orissaare Muusikakool
  • Orissaare Spordikool
  • Pihtla Kool
  • Saaremaa JK aaMeraaS
  • Saaremaa Kunstistuudio
  • Saaremaa Noorsootöö Keskus
  • Saaremaa Spordikool
  • Saaremaa Tenniseklubi MTÜ
  • SaareSära Tantsukool
  • Salme Põhikool
  • Tantsukool Semiir
  • Tika Ratsaklubi MTÜ
  • Tornimäe Põhikool
  • Valjala Põhikool
  • Võimlemisklubi Flex MTÜ
  • Võimlemisklubi Gymnastica
  • Võimlemisklubi Pärl

Vanus

  • Määramata
  • Lasteaiaealistele
  • I kooliastmele
  • II kooliastmele
  • III kooliastmele
  • Gümnaasiumiõpilastele
  • Täiskasvanutele

Sugu

  • Määramata
  • Poistele
  • Tüdrukutele
Aste Põhikool
Leiti 18 huviringi
Käsitööring
Juhendaja Heli Õun
Kitarriõpe
Juhendaja Toomas Tang
Kitarriõpe
Juhendaja Toomas Tang
Eraspordikool SEPPS
Leiti 22 huviringi
Aste kool
Juhendaja Merlyn Leiman
Aste lasteaed
Juhendaja Merlyn Leiman
Ida-Niidu lasteaed
Juhendaja Merlyn Leiman
FC Kuressaare Jalgpallikool
Leiti 23 huviringi
2007
Juhendaja Roland Kütt
2008
Juhendaja Jan Važinski
2009
Juhendaja Jan Važinski
Idekas Huvikool
Leiti 1 huviringi
1.Trummikool
Juhendaja Kaupo Saar, Marten Paimre, Renat Ränk, Lauri Põld, Kristjan Kallas
Jalgpalliklubi Saarepiiga MTÜ
Leiti 2 huviringi
JK Saarepiiga tüdrukud U10
Juhendaja Kateriin Kuusk
JK Saarepiiga tüdrukud U14
Juhendaja Kateriin Kuusk
Joosep Aaviku nimeline Kuressaare Muusikakool
Leiti 250 huviringi
akordion: Ats Albert Sepp
Juhendaja Kristi Aro
akordion: Helena Lulla
Juhendaja Kristi Aro
akordion: Kaarel Kallasmaa
Juhendaja Kristi Aro
Kärla Muusikakool
Leiti 35 huviringi
Akordion Keiron Eduard Poopuu
Juhendaja Ülle Vallaste
Eelkool
Juhendaja Ludmilla Toon
I instrumendiõpetus
Juhendaja Ludmilla Toon
Kärla Põhikool
Leiti 13 huviringi
Ansambel
Juhendaja Marika Aarnis
Käsitööring (4.-9. kl)
Juhendaja Maret Rei
Keraamika (1.-4. klass)
Juhendaja Riina Voog
Kihelkonna Kool
Leiti 3 huviringi
LA Spordiring
Juhendaja Monica Kallas
Muusikaring
Juhendaja Ursula Jakobson
Spordiring
Juhendaja Monica Kallas
Konnonkonn MTÜ
Leiti 5 huviringi
Leisi
Juhendaja Tiit Uspenski
Leisi väikelapsed
Juhendaja Tiit Uspenski
Maadlus 1.-4. klass
Juhendaja Tiit Uspenski
Kuressaare Hariduse Kool
Leiti 28 huviringi
1. klasside pallimängud
Juhendaja Irena Sink
1. klasside rahvatantsuring
Juhendaja Eena Mark
2. klasside rahvatantsuring
Juhendaja Eena Mark
Kuressaare Kunstikool
Leiti 9 huviringi
A algõpe
Juhendaja Boris Šestakov
B algõpe
Juhendaja Boris Šestakov
C põhiõpe
Juhendaja Boris Šestakov
Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira
Leiti 103 huviringi
2.c kl ansambel
Juhendaja Helle Rand
3-aastaste muusikaring MURAKAD
Juhendaja Heli Leppik
4-aastaste muusikaring VAARIKAD
Juhendaja Heli Leppik
Kuressaare Vanalinna Kool
Leiti 16 huviringi
Algklasside spordiring
Juhendaja Kadi Tänav(Tänak)
Üldkehaline ettevalmistus ja sportmängud 4.- 6.kl poisid ja tüdrukud
Juhendaja Edgar Haavik
Jalgrattakursus 3.a I
Juhendaja Anne Nelis
Lümanda Põhikool
Leiti 18 huviringi
Animatsioon, 1.-4. klass
Juhendaja Sirje Lulla
Animatsioon, 5.-9. klass
Juhendaja Sirje Lulla
Discgolf, 5.-9. klass
Juhendaja Oliver Moring
Leisi Kool
Leiti 31 huviringi
Jalgrattaõpe, 3. klass
Juhendaja Silvar Mehik
Klaveriõpe, alustajad
Juhendaja Tiina Oks
Klaveriõpe, edasijõudnud
Juhendaja Tiina Oks
Maria Tantsustuudio
Leiti 6 huviringi
Ballett ''Kuldtiivad''
Juhendaja Maria Traumann
Ballett ''Luigekesed''
Juhendaja Maria Traumann
Võimlemisgrupp "Hõbesuled"
Juhendaja Maria Traumann
Minu Tantsukool
Leiti 7 huviringi
Kärla kool
Juhendaja Margared Saar, Laura Olesk-Sullakatko
Kärla lasteaed
Juhendaja Margared Saar
Kuressaare Vanalinna kool
Juhendaja Margared Saar, Laura Olesk-Sullakatko
MTÜ Helgeltnägijad
Leiti 4 huviringi
Joogaring KHK HEV õpilastele 4;5 klass
Juhendaja Madli Mikli
JoogaringKHK HEV õpilastele 2. klass
Juhendaja Mare Poopuu
KHK Joogaring HEV õpilasele 1 klass
Juhendaja Mare Poopuu
MTÜ Jooksusöber Saaremaal
Leiti 1 huviringi
Jooksugrupp
Juhendaja Kaur Kivistik
MTÜ Saaremaa Piljardisport
Leiti 1 huviringi
P1 Kuressaare
Juhendaja Raimond Vatko
MTÜ Saaremaa Tantsutüdrukud
Leiti 2 huviringi
Esindustiim
Juhendaja Anita Mäetalu
Juuniorid
Juhendaja Karolin Aksalu
MTÜ Spordiring Aivi Auga Spordikool
Leiti 4 huviringi
ÕT-1
Juhendaja Aivi Auga
ÕT-2
Juhendaja Aivi Auga
E-1
Juhendaja Aivi Auga
MTÜ Valjala Noorte Tehnikaklubi (Kiired Putukad)
Leiti 1 huviringi
Kiired Putukad
Juhendaja Mirtel Kasu
Mustjala Lasteaed-Põhikool
Leiti 8 huviringi
Folkloor
Juhendaja Helje Raaper
jalgpall
Juhendaja Jan Važinski
Muusikaring
Juhendaja Imbi Kolk
Orissaare Muusikakool
Leiti 138 huviringi
akordion: Lisett Kaasik
Juhendaja Õie Pärtel
akordion: Roosi Rohtlaan
Juhendaja Õie Pärtel
üldkitarr: Olev Mattias Sünter
Juhendaja Tiina Janno
Orissaare Spordikool
Leiti 14 huviringi
Beebide tantsuring
Juhendaja Mall Noormets
Hobi ballett
Juhendaja Mall Noormets
Kergejõustik nooremad
Juhendaja Endel Tustit
Pihtla Kool
Leiti 1 huviringi
Robootika
Juhendaja Karlis Saar
Saaremaa JK aaMeraaS
Leiti 2 huviringi
SJK aameraaS/jooksu Team
Juhendaja Helina Pärn; Henek Tomson
SJK aameraaS/Juniorid
Juhendaja Andre Anis, Madis Sepp
Saaremaa Kunstistuudio
Leiti 10 huviringi
Joonistamine ja maalimine lastele N 16.00
Juhendaja Külliki Järvila
Joonistamine ja maalimine noortele N 18.00
Juhendaja Külliki Järvila
Keraamika lastele R 14.00
Juhendaja Ave Lindau
Saaremaa Noorsootöö Keskus
Leiti 6 huviringi
Kärla Noortekeskuse Kokakool
Juhendaja Kadri Järvalt
Orissaare Noortekeskuse Keraamika
Juhendaja Katre Alas
Orissaare Noortekeskuse Kokandus
Juhendaja Eve Aasa
Saaremaa Spordikool
Leiti 29 huviringi
Üldkehaline treening
Juhendaja Ulvi Moks
Jalgrattasport ÕT-1
Juhendaja Riho Räim
Jalgrattasport ÕT-2
Juhendaja Riho Räim
Saaremaa Tenniseklubi MTÜ
Leiti 5 huviringi
Tennis 1.
Juhendaja Rauno Gull, Kert Kilumets, Priit Suluste
Tennis 2.
Juhendaja Kert Kilumets, Rauno Gull
Tennis 3.
Juhendaja Kert Kilumets, Rauno Gull
SaareSära Tantsukool
Leiti 8 huviringi
KULLASÄRAD (1-2 klass)
Juhendaja Laura Olesk-Sullakatko, Marju Võrno
LINNUSÄRAD (5-7 aastased)
Juhendaja Laura Olesk-Sullakatko, Marju Võrno
PILVESÄRAD (3-4 aastased)
Juhendaja Marju Võrno, Laura Olesk-Sullakatko
Salme Põhikool
Leiti 14 huviringi
Jalgpall 1.-5.kl
Juhendaja Andre Anis
Jalgpall 6.-9.kl
Juhendaja Andre Anis
Kannel
Juhendaja Karin Pulk
Tantsukool Semiir
Leiti 10 huviringi
A - GRUPP (7 - 12 klass)
Juhendaja Iiri Morgun, Sergei Morgun
AKROBAATIKA (poisid 6 - 12 aastased)
Juhendaja Iiri Morgun, Katariina Seina
AKROBAATIKA (tüdrukud 1 - 4 klass)
Juhendaja Iiri Morgun, Katariina Seina
Tika Ratsaklubi MTÜ
Leiti 1 huviringi
Tika Talli treeninggrupp
Juhendaja Kaie Kuusksalu
Tornimäe Põhikool
Leiti 11 huviringi
Kannel
Juhendaja Õie Pärtel
Kodutütred
Juhendaja Kai Reinart
Kokandus
Juhendaja Külli Reinart
Valjala Põhikool
Leiti 19 huviringi
ÕPIOSKUSED III kl
Juhendaja Liljan Sepp
ÕPIOSKUSED IV kl
Juhendaja Liljan Sepp
ÕPIOSKUSED V kl
Juhendaja Liljan Sepp
Võimlemisklubi Flex MTÜ
Leiti 1 huviringi
Vikerkaar
Juhendaja Tiina Käen
Võimlemisklubi Gymnastica
Leiti 1 huviringi
Lizarthe 5 a - VII kl laste tantsuline liikumine
Juhendaja Vahter, Ene
Võimlemisklubi Pärl
Leiti 7 huviringi
Aurora (võistusrühm)
Juhendaja Marjana Tõnisson, Kadri Rõõm
Meliora (võistlusrühm)
Juhendaja Marjana Tõnisson, Kadri Rõõm
Mudilased
Juhendaja Kadri Rõõm